You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Login My trip
UaRuEn
Natural objects and reserves

Synevir Lake

Like
Google Maps
Add to trip

Synevir Lake

More
Less
Rates Reviews 3

Transcarpathian region, near Synevyrska Polyana village

48.617 | 23.6839999

Location on Google

Review 3

Евгеній Міщенко

08.08.2018
Незважаючи на те, як ставиться людина до природи, організації, маршруту та порядку, озеро Синевир - це найкращий витвір природи в Карпатах! Все навколо має мальовничі пейзажі. Купатися та ловити рибу в озері суворо заборонено! Осеро має посередині остівець, на який за символічну плату охоронці звозять вас туди. По периметру є стежина з гарними панорамами. Також є джерело питної води. Дещо вище в гору по стежині можна назбирати грибів. Ціни на житло та харчування значно вищі, ніж в селі за декілька кілометрів до озера. В цілому, раджу відвідати це місце. Був тут вдруге і хочеться ще.
Information taken from google.com

Наталія Гринців

03.07.2018
Платний вхід та заїзд автомобілем. Крутий підйом 1,2 км. Баааагато маленької форельки біля берега. Туалет є біля озера, але платний, грязний та черги, тому багато "роблять" свої потреби подорозі до озера, через це жахливий запах.
Information taken from google.com

Юра Мельник

18.04.2018
Озеро Синевир, без перебільшення – легенда Карпат. Це найбільше і найзагадковіше озеро України. Шукати цю перлину варто серед скель і лісів гірського масиву Внутрішні Ґорґани, на землях національного природного парку з тією ж назвою. Igor KaranevichМорське Око Карпат розташоване на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, його максимальна глибина – 24 м. Синевир знаходиться високо в горах і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку. Найспекотнішої днини теплими будуть лише метр-два води, якщо зануритись глибше, вас обпече крижаним холодом. Вода Синевиру чиста і прозора настільки, що в ній добре себе почуває форель – риба, яка може жити лише у кришталево чистій воді. Виникло озеро внаслідок землетрусу, до нього стікаються три гірські потоки, підтримуючи високий рівень води в будь-яку пору року. Гладінь озера іскрить блакиттю, але рівно посередині з води випростовується невеличкий острівець. Ця картина подібна до блакитного ока з темним вічком посередині – саме тому Синевир і отримав свою другу, вельми романтичну назву: Морське Око.
Information taken from google.com

Attractions

Museums

Scansen "Stare Selo"

26 Druzhby St, Kolochava village

Museums

Kolochavsk narrow-gauge railway

26 Druzhby St, Kolochava village

Natural objects and reserves

Gora Strimba

Sign up for newsletters and deals from discover.net.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.