You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Login My trip
UaRuEn
Forts, castles, palaces

Tarakanovskiy Fort

Like
Google Maps
Add to trip

Tarakanovskiy Fort

More
Less
Rates Reviews 6

Rivne Region, Tarakaniv village

50.3633029 | 25.7159676

(096) 647-14-39

Location on Google

Review 6

Алена Толкач

16.08.2018
Дуже цікаве атмосферне місце! Жаль що закинуте і заростає зіллям і кущами, потихеньку обвалюється і засипає ходи і поверхи. Відвідувати потрібно з хорошим ліхтарем, в чоботях і бажано з каскою на голові, тоді можна сміливо походити всередині форту, довжелезними коридорами, піднятися на другий і третій поверхи, дослідити цікаві руїни казарми в центрі форту, до якої ведуть підземні ходи, враховуючи розміри укріплення, загальна довжина стін якого складає майже кілометр, досліджувати є що, і ходити там можна ледь не цілий день.
Information taken from google.com

Sita T

14.08.2018
Взагалі дуже сподобалось. Є недоліки це шмат поганої дороги вже на під'їзді до форту. А сам форт в аварійному стані. Цегла падає, кришиться на голову... повсюди руїни. Таблички ''прохід заборонено'' висять, або валяються зірвані. А сам форт велитенські лабіринти з багатьма виходами-входами. Гарно але моторошно. Й ще сміття туристи залишають там ???? а людей було в неділю багацько! На маленькій стоянц ( необладнаній, дикій ) є альтаночка, лавочки. А також місцеві гіди запропонують свої послуги, та ще магнітики продають.
Information taken from google.com

Manja Shevchuk

11.08.2018
Чудове місце. Мені особисто асоціюється з якимось закинутими містами в джунгях, не вистачає тільки мавпочок.Екскурсію брати рекомендую, а після екскурсії вже просто погуляти і зробити фото. В підземних поверхах досить прохолодно, тому якщо їдете з дітьми, то їм візьміть щось накинути тепліше. А взагальному місце гарне, навіть проводили там квести коли ми гуляли. Тільки потрібно щоб або держава або хтось зацікавився цим місцем і вклав маленьку купку грошей.наразі воно стоїть на балансі воєнної частини....
Information taken from google.com

Сергій Док

13.07.2018
Надзвичайно велична споруда. Але час і люди роблять своє. Дуже шкода, що в нашій державі нікому непотрібні історичні пам'ятки, лише можливість нажитися на них. Не здивуюся, якщо незабаром вхід на територію форту стане платним, як це зробили наприклад в Клеванському тунелі. Ні, я не проти плати за вхід за умови, що ці шроші йтимуть на власне об'єкт, а не по кишеням. Стосовно дороги до форту, то вона жахлива, точніше її взагалі немає. Хоча є вказівник до форту, як історичної пам'ятки. А найдивніше і найнезрозуміліше з усього були не зруйновані будівлі, не височезне зілля. Найдивнішим, хоча можливо і очікуваним, був смітник на пішому шляху до форту. Величезна купа сміття. І по цій дорозі ходять іноземні туристи. Вони і так в шоці від наших доріг, від наших зруйнованих пам'яток, якими ми ще й гордимося до того ж. А тут купа сміття. Напевне найцінніша із пам'яток кульури України....
Information taken from google.com

Hot Ra

08.07.2018
Досить цікаве місце, хоча і в занедбаному стані ( хоча це теж створює певну атмосферу). Головне, визначитись з метою відвідин, щоб уникнути ситуації "очікування - реальність" : тут немає розвиненої туристичної інфраструктури (тобто жодних магазинчиків, кафешок і т.д., максимум, що може бути - це розкладені на капоті авто магнітики і брелки); вражаючої цілої будівлі і гарної доглянутої території поруч теж немає, так як ніхто не доглядає місце і все занепадає, будівля руйнується, все заростає травою, кущами. Однак місце варто відвідати, якщо Вас цікавлять пустуючі атмосферні місця, якщо Ви любите послухати історії, що розповідають місцеві гіди (до речі, завдяки цікавим розповідям нашого гіда, місце набуло іншого відтінку і залишило досить сильне враження), якщо Ви шукаєте нові місця для фотосесій. Практична інформація: під час відвідин корисно буде мати з собою ліхтарик або телефон з ліхтариком, так як всередині будівлі темно і немає штучного освітлення. Сама будівля руйнується і не бажано заходити в певні місця (нас про них попереджав гід). На самій території дуже багато борщівника. Якщо Ви подорожуєте з дітьми, треба бути особливо обережними, так як діти хочуть всюди побігати, а тут є доволі небезпечні ділянки + борщівник. Це також стосується молоді, які бажають зробити гарні фото і інколи втрачають відчуття безпеки.
Information taken from google.com

Наталья Дзюба

26.04.2018
Вход нашли не сразу. Сначала нужно пройти по широкому рву, обложенному с двух сторон 6-ти метровыми кирпичными стенами, а потом пройти по длинному неосвещенному тоннелю. Только потом окажешься внутри форта. Весь внутренний вал - это казематы без освещения и без внутреннего двора. Посреди форта расположено 2-х этажное здание центрального корпуса. Очень зрелищно! Поскольку Таракановский форт сильно разрушается, обязательно возьмите с собой удобную обувь и хороший яркий фонарик. Интереснее будет с местным гидом.

Attractions

Forts, castles, palaces

Duben Castle

7, Zamkova St, Dubno

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

St. Anne's Source

Lesia Ukrainka St, Onyshkivtsi

Sign up for newsletters and deals from discover.net.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.